Klientide tagasiside

Siia lehele on koondatud klientide tagasiside coachingu sessioonidele.


Mul oli soov jõuda rohkem fokuseerituma isikliku eesmärgini ja mõelda võimalikule strateegiale, selle ellu viimiseks. Jagamisel on jõud, räägitakse. Vajadus jagada oma mõtteid valjult ja mõtestatult, andis minule selgema arusaama oma mõtetest ja tunnetest. Priit on keegi, kes on olemuselt mõõdukalt tagasihoidlik, kuid samas väga positiivne ning kellega on lihtne suhelda.

Raigo Lilleberg

Vabakutseline disainer, kreit.co


Mina soovisin töömotivatsiooni suurendada või selgitada, kas ma olen töiselt õigel rajal. Võibolla tuleks hoopis teises suunas vaadata? Sain tänu Priidu küsimustele senisest veelgi täpsemad vastused selle kohta, milline töö või töökeskkond mind ei toeta ja teisalt – millist tööd ja töökeskkonda, sh organisatsiooni tüüp, inimesed, suhted – ma vajan. Priit on tähelepanelik, hea kuulaja ja peegeldaja. Võiks isegi öelda, et turvaline 🙂 See on paljudel juhtudel see, mida avanemiseks ja mõtte käimasaamiseks vaja. Priiduga coachides on tunne, nagu ma ise väga lihtsal moel mõtleks omale lahendused välja. See ongi minu meelest coachingu iva: coach on õigete küsimuste küsija, kes käivitab aju lahenduste genereerimise mootori.

Elo Tuppits

Organisatsioonide arendaja, coach, TRE juhendaja, tõlk


Mul oli vaja “kõva häälega mõelda” oma tööalaseid teemasid: kuidas edasi, kas olla või minna; kui olla siis millise perspektiiviga ja kui minna, siis ikkagi …. millise perspektiiviga. Üsna pikalt ühes ametis ja organisatsioonis töötamine tekitab paratamatult nii ja naasuguseid küsimusi ja see selgus oli minus olemas, et need tasub julgelt ära mõelda enne uute valikute tegemist.

Töö teemadega oli samal ajal laual teinegi teema – kas võtta vastu kutse liituda minu ametiga seotud vabaühenduse juhatusega. Olen ka varem vabaühendust juhtinud ning teadsin, et see pole tore – on tegevus vaid tõsine töö, mis nõuab hulk aega ja energiat, aga samas oli see midagi, mis mind huvitas ja kõnetas. Priidu abiga (ta kasutas nö jõuluvana meetodit, mis oli väga äge) leidsin väga õige lahenduse enda jaoks. Toonane otsus “töötab” tänagi.

Tean Priitu hulk aega enne seda, kui ta hakkas tegelema coachinguga. Osalesime ettevõtete juhtimiskvaliteedi hindamise projektis assessoritena. Kohtusime mõne aasta eest taas, kui Priit oli lõpetamas oma coachingu õpinguid. Priit pakkus mulle võimalust teha temaga mõned coachingu sessioonid. Priit on positiivne, sõbralik, emotsionaalne, tundlik, empaatiline, sõnapidaja, tunneb kella, ta on väga hea kuulaja, temaga on mõnus ja mugav suhelda.

Mare Timian

Siseauditi juht, Eesti Rahvusringhääling


Edasi lugemiseks, palun kliki Sulle antud hetkel sobilikule teemale: korduma kippuvad küsimused, minu lugu.