Kuidas saan kasulik olla?

Ma usun, et me kõik saame muuta oma elu oluliselt paremaks. Oma unistused ja soovid ellu viia. Ma aitan Sul olla tööelus tulemuslikum, produktiivsem. Vajalikud muutused ja olulised teemad ellu viia.

Ma aitan esmalt luua selgust, seejärel välja töötada plaani soovitu saavutamiseks ning hoian „kätt pulsil“, et asjad saaksid tehtud. Ma olen treener, kes aitab Sul parandada töösooritust. Ma olen võlur, kes aitab meeskonnatöö korda saada. Ma olen teekaaslane, kellega koos eesmärkide ja soovide teel astuda. Ma olen hea sõber, kellega olulisi teemasid sundimatult arutada.

Kui Sul on rohkem aega, jätka palun lugemist. Kui soovid „mõned peatükid“ vahele jätta, kuid ikka edasi liikuda, kliki Sind huvitava teema linki: personaalne coaching, meeskonna coaching, koolitused või minu lugu.


Tore, et Sa jätkad lugemist.

Luba, ma esita Sulle mõned küsimused. Kui rahul Sa oled enda töiste tegemistega? Kas Sa teed tööd, mis Sul kõige paremini välja tuleb? Milles on arengut ning on huvitav? Millise tundega Sa hommikul tööle lähed?

Ülemaailmne Gallup uuring näitab Eesti kohta, et pühendunud töötajate arv on küll väikeses tõusutrendis, kuid on siiski vaid neljandik. 2019. aastal 25% töötajatest olid tööle pühendunud. 2018. aastal oli see number 24% ning 2013. aastal 16%. Kolm neljandikku töötajatest käib vaid tööl, et palka saada ning „pastakas kukub“, kui kell on 17:00. Töö tehakse küll ära, kuid tegelikult saaks oluliselt paremini.

Me oleme tööl kolmandiku oma argipäevadest. See on oluline osa meie päevast. Miks ei võiks see olla kasulikult veedetud?

Mõtle hetkeks.

Mida Sa saaksid teha, et tööga rahulolu oleks suurem? Töösooritus oleks parem? Milline inimene Sa oleksid, kui Sa oleksid efektiivsem? Kui Sul oleks rohkem selgust oma soovides? Mõtle hetkeks. Aitan Sul oma soovid ellu viia.

Aga võib-olla Sa polegi sel teemal mõelnud, kuna pole justkui sobilikku hetke olnud? Või pole olnud kellegagi arutada. Kuid hinges närib midagi, mille nime Sa isegi täpselt ei tea. Sa tead, et Sa saaksid olla parem. Oluliselt parem. Võiksid lennata. Kujuta korra ette, et Sa töötaksid maailmameistri tasemel. Su silmis oleks sära ning töö läheks Sulle tõeliselt korda. Hommikul ärkaksid “liblikad kõhus”, kui mõtled eesootavale päevale. Sa oleksid üks selle ala tippudest. Mõtle, kuidas Su sissetulek suureneks. Enesekindlus kasvaks. Rahulolu tõuseks. Kuidas Sa oleksid eeskujuks teistele.

Kuidas soovitut saavutada?

See on võtmeküsimus. Raamatud ja internet on häid soovitusi täis, kuid vähesed viivad reaalselt oma soovid täida. Põhjused on tõenäoliselt erinevad. Aga põhjused, miks Sa ajaloos pole midagi saavutanud, polegi antud juhul kõige olulisemad. Hoopis olulisem on, mida tuleks teha, et soovitu suunas liikuma hakata.

Soovitu saavutamisel saangi ma kasulik olla. Ma aitan esmalt luua selgust, seejärel välja töötada plaani soovitu saavutamiseks ning hoian „kätt pulsil“, et asjad saaksid tehtud.

Et teekonda jätkata, palun kliki Sulle vajalikku linki: personaalne coaching, meeskonna coaching, koolitused või minu lugu.